Kartuzy, ul. Jeziorna 32a gabinet@psychologkartuzy.pl

mgr Piotr Godleś – psycholog

Doradztwo zawodowe

doradcazawodowykartuzy

 

Doradztwo zawodowe polega na udzielaniu przez profesjonalnego doradcy zawodowego pomocy w wyborze zawodu i kierunku kształcenia zgodnie ze zdiagnozowanymi predyspozycjami i preferencjami klienta. Uwzględnia przy tym możliwości psychofizyczne i sytuację życiową klientów, a także potrzeby rynku pracy oraz możliwości systemu edukacyjnego.

Młodzieży doradca pomaga wybrać odpowiednią drogę edukacji. Osobom dorosłym doradztwo zawodowe pomaga właściwie wejść na rynek pracy lub też przygotować się do przekwalifikowania.

Doradca pomaga nie tylko w wyborze zawodu i szkoły, ale także przy zmianie zawodu, wybraniu drugiego kierunku studiów, samozatrudnieniu czy poszukiwaniu pracy. Doradca poprzez współpracę w klientem, zaznajamia go z nowymi sposobami kontaktowania się z pracodawcą, sposobami poszukiwania pracy oraz możliwościami zawodowymi na rynku pracy.

W czasie spotkania doradca podpowie jak skutecznie poszukiwać pracy, przygotować profesjonalnie dokumenty aplikacyjne (CV i LM) czy przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

Zadzwoń i umów się na wizytę: tel. 696 005 911 lub napisz na adres: gabinet@psychologkartuzy.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *